XXV Niedziela Zwykła

20.09.2020r.  

 1. Dziś trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona na cele remontowe naszych świątyń. Bóg zapłać za modlitwę i złożone ofiary. Rozpoczęliśmy odnawianie stacji Drogi Krzyżowej, kto chciałby sfinansować renowację jednej ze stacji (2000 zł) prosimy zgłosić się w zakrystii lub u ks. Proboszcza.
 2. Dziś Bóg zapłać za złożone w zeszłą niedzielę ofiary na chrześcijan w Ziemi Świętej. Zebraliśmy 1361 zł.
 3. Spotkania duszpasterskie:

- PM w środę po wieczornej Mszy św.

- Krąg biblijny w czwartek o godz. 2000.

 1. Spowiedź dla dzieci do I Komunii:
  sobotnia w czwartek o 1600;               
  gr. niedzielna w piątek o 1600.
 2. Pragniemy stworzyć kolejną różę rodziców modlących się za swoje dziecko dziesiątką różańca. Rodziców, którzy pragną podjąć się tego zadania prosimy zgłaszać się do ks. Marcina lub p. Hani Gadzińskiej. Zelatorów już powstałych róż prosimy o odebranie rozpiski tajemnic na przyszły rok w zakrystii.
 3. W następną niedzielę po Mszach św. RKCh Odrodzenie przed Kościołem będzie rozprowadzać książki pt. „Maryjna droga do świętości Prymasa Tysiąclecia”. Koszt 10 zł.
 4. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Sanktuarium w Rokitnie organizowaną przez RKCh Odrodzenie. Wyjazd 10.10., koszt 70 zł. Zapisy i szczegóły u p. Krystyny Olendzkiej, tel. 512302612
 5. Katechezy przedmałżeńskie będą odbywać się w parafii pw. JChNK w Czarnkowie na osiedlu. Rozpoczęcie katechez 26.10 o godz. 1500. Katechezy trwają kolejne trzy soboty i niedziele.
 6. Marcin wraz z ks. Filipem organizują pielgrzymkę do Rzymu w lutym przyszłego roku. Są jeszcze wolne miejsca. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Marcinem.
 7. Przypominamy o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa sanitarnego: zakrywanie ust i nosa w Kościele oraz dezynfekcji rąk. W kościele zostały umieszczone pojemniki z płynem do dezynfekcji oraz z wodą święconą.
 8. W minionym tygodniu przeszedł do wieczności:

Śp. Adam Kaźmierczak ze Śmieszkowa                        Dobry Jezu…

 

Polecamy

 

Polecane modlitwy

Polecane modlitwy

"Święty Rochu, Błogosławionym tyś obrońcą i Patronem morowego powietrza, proś za nami Pana Boga, aby nas minęła morowa plaga, tak nam Boże daj" AD 1709

Polecane modlitwy

INTENCJA ŻYWEGO RÓŻAŃCA NA WRZESIEŃ:

Za uczniów, nauczycieli i katechetów, aby nowy rok szkolny był czasem ich wzrostu duchowego oraz o Boże bł. dla ks. Rafała z okazji imienin.

Kościół w obiektywie

Licznik odwiedzin

7.png5.png3.png9.png2.png4.png
Dzisiaj294
Wczoraj964
W tym tygodniu4327
W tym miesiącu28588
Od 3-04-2018753924

Aktualnie na stronie

3
gości